nexamp و IBEW، تکمیل پروژه ذخیره سازی انرژی و نیروی خورشیدی را در دفتر مرکزی IBEW واقع در شهر دورچستر ایالت ماساچوست جشن گرفتند. nexamp اپراتور طولانی مدت این سیستم در حال همکاری نزدیک با IBEW در جهت تضمین بهره وری و عملکرد در طول مدت پروژه است.

Zaid Ashai مدیر اجرایی nexamp در این باره اشاره کرد: nexamp نسبت به همکاری با IBEW و این پروژه که برای IBEW و اعضای آن در سال های آتی سودآور خواهد بود بسیار مفتخر است. این تلاش ها برپایه رابطه دیرینه ما بنا نهاده شده است و ما را در جهت آمادگی برای فعالیت ضروری آتی که ساخت یک شبکه ارتجاعی تجدید پذیر است یاری خواهد کرد. این پروژه برای افراد محلی اشتغال ایجاد کرده و به کاهش اثرات مخرب تغییرات آب و هوایی کمک میکند.

دو ماه قبل رییس جمهور جو بایدن تبدیل به قانون شدن طرح کاهش تورم  که بزرگ ترین سرمایه گذاری واحد در حوزه انرژی های پاک در تاریخ ایالات متحده است را امضا کرد. دو ماه پیش نیز چارلی بیکر شهردار ماساچوست قانون رانندگی با انرژی پاک و انرژی حاصل از توربین های ساحلی را تصویب کرده بود که دومین لایحه اقلیمی در دو سال با هدف تسریع حرکت ایالت به سمت آینده ای با انرژی پاک بود. این لوایح در کنار هم توسعه انرژی های پاک را سرعت میبخشند و به ایجاد پروژه های بیشتری مانند پروژه در دست احداث IBEW کمک میکند.

Lou Antonellis مدیر تجاری IBEW گفت: امروز بعنوان یک روز تاریخی در اتحادیه ما ثبت میشود. ما متعهد شدیم تا یک آینده پایدار منعطف و با بهره وری بالای انرژی برای اعضای خود و جامعه مان بسازیم. تکیمل این پروژه نشان میدهد که کارکنان بخش برق IBEW در حال هموار کردن مسیر آینده ی دارای انرژی های پاک و زیرساخت های منعطف هستند. ما همواره در فناوری سبز را در محوطه خود بکار گرفته ایم و ان پروژه با همکاری nexamp وارد فاز جدیدی شد.

سیستم ترکیبی انرژی خورشیدی و ذخیره سازی انرژی IBEW که توسط nexamp و Lynnwell Associates راه اندازی شد نزدیک به 70 درصد انرژی مورد نیاز دفتر IBEW را تامین خواهد کرد. ترکیب تولید انرژی خورشیدی و ذخیره سازی انرژی این امکان را به IBEW میدهد که انرژی برق را در زمانی که قیمت آن پایین است ذخیر کند و زمانی که قیمت ها افزایش یافت بفروشد و سبب صرفه جویی در هزینه ها شود. همچنین میتواند انرژی مازاد مورد نیاز در هنگام وقوع اختلالات ناشی از طوفان های مکرر و پی در پی را تامین کند.

Chris Perron معاون ارشد توسعه انرژی پاک در nexamp اذعان کرد: همزمان با رشد کمپانی ما در یک دهه اخیر همکاری با ما IBEW عمیق تر از گدشته شده است. ما میدانیم که همکاری ما با کارگران برای موفقیت nexamp در آینده و فعلیت ما در جهت ایجاد زیرساخت انرژی پاک  در کشور ضروری است.

این پروژه انرژی خورشیدی متمم سایر پیشرفت ها و بروزرسانی های تکمیل شده توسط IBEW مانند: پنل های خورشیدی نصب شده و توربین های بادی که تامین کننده نیروی برق مورد نیاز مرکز آموزشی گروه است، چراغ های خورشیدی پارکینگ محوطه و ایستگاه های شارژ خودروهای برقی که به وسیله نیروی بادی شارژ میکنند. همه این پروژه های فرصت های آموزشی برای اعضای IBEW ایجاد میکند. این افراد قرار است در جهت حرکت به سمت انرژی های پاک این تکنولوژی را پیاده کنند.

رنی دوزیر مسئول امور تجاری شرکت میگوید: اتحادیه ما در رابطه با بهره وری انرژی اقدام میکند. تکمیل این پروژه نشات گرفته از حمایت تاریخی دولت بایدن به وسیله قانون کاهش تورم و سایر اقدامات دولت است . و این به این معناست که طرح حرکت  به سمت انرژی تجدید پذیردر شکت ما ما سبب حفظ و ایجاد اشتغال جدید در اتحادیه خوهد شد

Renee Dozier مسئول امور تجاری شرکت IBEW در این باره اشاره کرد: اتحادیه ما در رابطه با بهره وری انرژی اقدام میکند. تکمیل این پروژه نشأت گرفته از حمایت تاریخی دولت بایدن به وسیله قانون کاهش تورم و سایر اقدامات دولت است. و این به این معناست که طرح حرکت  به سمت انرژی تجدید پذیر در شکت ما سبب حفظ و ایجاد اشتغال جدید در اتحادیه خوهد شد.

منبع : solar power world