تماس با ما

ارتباط با لیو صنعت

با لیو صنعت نصاب نیروگاه خود باشید
اگر ویلا یا خانه باغی در منطقه ای دنج دارید اما به شبکه برق دسترسی ندارید، چگونه باید وسایل برقی خود را روشن کرده و آسایش بیشتری فراهم کنید؟
پاسخ این سؤال را می توانید با یک تماس ساده با تیم لیو صنعت بیابید.
اما چگونه؟
ما در چهار مرحله به سادگی درخواست شما را بررسی، سیستم مورد نظر شما را طراحی و ارسال می‌ کنیم و شما به سادگی صاحب یک نیروگاه برق خورشیدی شده و خود نصاب آن خواهید بود.
اما این چهار مرحله به چه صورت می باشد؟
مرحله اول: جمع آوری اطلاعات
تماس با تیم مجرب ما در بخش مشاوره راه اندازی نیروگاه برق خورشیدی یا پر کردن فرم تماس با شرکت با همین نام و ارسال آن به کارشناسان ما.

کارشناسان مجرب لیو صنعت در این مرحله اطلاعات مورد نیاز از میزان مصرف وسایل برقی مورد استفاده شما بدست می‌آورند تا بتوانند به بهترین نحو ممکن شما را راهنمایی نمایند.
مرحله دوم: ارزیابی
در این مرحله مشاوران و کارشناسان مجرب لیو صنعت نیازهای انرژی شما را ارزیابی نموده و انگیزه و دلیل شما را برای به دست آوردن میزان ذخیره مورد نیاز در باتری را مورد بحث قرار می دهند تا دریابند چه چیزی برای شما مناسب است.

مرحله سوم: طراحی
در این مرحله طراحان سیستم‌های خورشیدی شرکت لیو صنعت  سیستم هایی متناسب با استفاده، اهداف و نیازهای شما طراحی کرده و به شما ارایه می دهند.

مرحله چهارم: دریافت سیستم مورد نظر
در این مرحله سیستم‌ طراحی شده در مرحله قبل توسط شما انتخاب و نهایی می‌گردد و سپس سیستمی با بالاترین بازده ممکن نسبت به نیاز شما و تولید شده از بهترین و برترین برندهای موجود در بازار تجهیزات خورشیدی تقدیم شما می گردد.
به همین سادگی…

لیو صنعت سولار در شبکه های اجتماعی

با عضویت در شبکه های اجتماعی لیو صنعت سولار از آخرین تخفیف ها ، جشنواره ها و اطلاعیه های فروشگاه با خبر خواهید شد.

تماس با شرکت لیو صنعت سولار

دفتر مرکزی: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، مرکز رشد و فناوری خواجه نصیر