درباره ما

درباره لیو صنعت سولار

شرکت لیو صنعت سولار (مسئولیت محدود) در سال ۱401 با هدف برداشتن گامی در جهت جایگزینی انرژی خورشیدی و با شعار ایران در سیطره انرژی پاک تاسیس شد. در واقع، لیو صنعت سولار کوشیده است مهندسین و دانش آموختگان مجرب دانشگاهها را گرد هم آورد تا با ارائه خدماتی همچون طراحی و راه اندازی نیروگاه های خورشیدی، امکان سنجی اقتصادی راه اندازی این نیروگاه ها، مشاوره در آموزش مباحث مرتبط با این زمینه، همچنین تامین تجهیزات مرتبط و در نهایت تعمیرات و نگهداری این نیروگاهها در دستیابی میهن عزیزمان به انرژی تجدیدپذیر خورشیدی  سهمی هرچند کوچک داشته باشد.

لیو صنعت چه خدماتی به مشتریان خود ارائه می کند؟

طراحی، ساخت و تولید

یکی از خدمات گسترده لیو صنعت، تولید انواع تجهیزات از جمله ساخت انواع بدنه و کاور دستگاه، قطعات و محصولات سفارشی با ورق‌کاری فلزی می‌باشد.لیو صنعت قادر به ساخت باکس فلزی و انواع قطعات فلزی بر طبق طرح‌های درخواستی مشتریان است.

ارائه محصولات با کیفیت

شرکت لیو صنعت سولار با سابقه همکاری با شرکت های بزرگ صنعت نیروگاهی ایران آمادگی دارد انواع تجهیزات مورد نیاز برای نیروگاه های خورشیدی را با قیمت مناسب و در کمترین زمان ممکن تامین کند. این تجهیزات عبارتند از: پنل خورشیدی، اینورتر، شارژکنترلر و . . . .

آموزش و خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروشی که شرکت لیو صنعت سولار ارائه می دهد، جهت آسودگی خاطر سرمایه گذاران و به منظور ایجاد رفاه، آرامش و اطمینان بیشتر آنها بوده است. در این راستا به موجب افزایش بهره وری و بهره برداری از تجهیزات همراه با رضایت مشتریان گام برمی داریم.

شروع لیو صنعت سولار

پایه های لیو صنعت سولار از سال 1397 توسط تیم ایران پی وی سیست بنا شد و فعالیت خود را به عنوان ارائه خدمات، و تامین تجهیزات خورشیدی به همراه آموزش طراحی و نصب و راه اندازی آغاز کرد و بعد از گذشت 1 سال برند خود را با نام مبتکر سولار به ثبت رسانید و در سال 1401 با تاسیس شرکت دوم خود یعنی لیو صنعت سولار آماده ارائه خدمات به پیمانکاران و توزیع کنندگان شد.